';
side-area-logo

Svadobný fotograf Košice, Východné Slovensko

Svadobný fotograf Košice

Ahojte! Ocitli ste sa na tejto stránke, pretože hľadáte svadobného fotografa v meste Košice ? Záleží vám na dynamickej svadobnej reportáži a prirodzených svadobných fotografiách? Ak áno, ste na správnom mieste. Volám sa Peter Stas a fotím svadby v rámci celého Východného Slovenska. V mojej galérii nájdete svadobné reportáže vyrobené v Košiciach a okolí. Ak by Vám moje svadobné fotografie a prístup padli do oka, rozhodne mi napíšte správu alebo zavolajte. Pri svadobnej fotografii sa hlavne zameriavam na zachytenie emócií a spontánnych momentov. Verím, že emócie sú tým najlepším nositeľom spomienok a že Vám po dlhých rokoch umožnia vrátiť sa k udalostiam svadobného dňa, akoby to bolo včera.

Ako skúsený svadobný fotograf z mesta Košice Vám môžem zaručiť:

– diskrétnu a profesionálnu prácu počas svadobnej reportáže

– prírodzenú a jemnú úpravu svadobných fotografií

-žiadne nútené pózovanie a neprirodzené nacvičené pózy

– veľmi priateľský prístup a uvoľnenú atmosféru 🙂

Svadobný fotograf Košice – na čo si dať pozor?

Skontrolujte portfólio fotografa. Vďaka tomu rýchlo zhodnotíte, či je pre vás úroveň fotografovania uspokojivá. Samozrejme, nemôžete sa rozhodovať len na základe svadobných prác, pretože tie sú častokrát výberom toho najlepšieho, čo sa za život nafotilo. Určite si teda pozrite aj celú svadobnú reportáž, svadobný príbeh z celého dňa, pretože to, ako vyzerá celý svadobný materiál, preveruje schopnosti fotografa v praxi. Prečítajte si recenzie na svadobného fotografa od rôzných neviest. V Košiciach je veľa svadobných fotografov, no len tí najoddanejší majú tie najlepšie referencie. To, čo o nich vypovedajú fotografie a recenzie bývalých neviest, je veľmi dôležité. Skontrolujte, čo o nich napísali na sociálnych sieťach, prehliadnite si ich instagram a facebook, prípadne google stránku.

Stretnutie so svadobným fotografom je veľmi dôležité

Zoznámte sa s fotografom osobne, prípadne telefonicky. Ak ste si vybrali fotografa mimo mesta Košice, stretnutie sa môže uskutočniť aj online. Toto je rozhodne dôležitý bod pre osobné spoznanie vybraného svadobného fotografa. Ak sa s ním spojíte telefonicky, už po chvílke viete mať jasno, či ste naladení „na rovnakej vlne“. Fotografi často na stránke nepíšu o tom, ako pracujú a čo môžete od ich štýlu práce očakávať. Preto sa na stretnutí oplatí zistiť, či Vám daný človek vyhovuje a či spolu viete vychádzať, ideálne ako kamaráti. Pretože toto je Váš krásny deň a jednoznačne sa chcete cítiť príjemne.

Ponuka od svadobného fotografa a cenník

Hľadáme dobrého svadobného fotografa v Košiciach, koľko nás to bude stáť?“ Toto je štandardná otázka pri plánovaní svadby. Cena svadobného fotografa v Košiciach závisí od toho, čo potrebujete a hľadáte. Väčšina fotografov má k dispozícií rôzne variácie balíčkov, ktoré sú cenovo prispôsobené podľa obsahu a času stráveného na svadbe. Podľa mojích dlhoročných skúseností sa snažím odlíšiť pri ponuke svadobného fotografa. Som Vám k dispozícii počas celého svadobného dňa a nemám časovo obmedzené svadobné fotenie. Svadobný deň beriem ako hodne živý príbeh, kedy plánovanie časov nie vždy vychádza. Nechcem Vás teda dostať do stresu, že sa niečo nebude stíhať. Toto je Váš svadobný deň a budem Vám k dispozícii, dokedy ma budete potrebovať. Len nezabudnite, urobiť rozhodnutie pri výbere svadobného fotografa nezávisí len od cenníka. Posúďte estetickú úroveň svadobnej fotografie pri pohľade na reportáže a svadobné fotografie. Rovnako nadviažte kontakt so svadobným fotografom a skúste zistiť, či si rozumiete ako ľudia, či sa Vám jeho komunikácia páči. Ak sa Vám moje fotky páčia, neváhajte mi napísať.

Svadobný fotograf Košice – kde hľadať fotografa na vašu svadbu?

V súčasnosti je veľmi obľúbeným zdrojom informácií Facebook a tematické skupiny venujúce sa organizácii svadby. Nájdete tam množstvo fotografov z Košíc a okolia. Napriek tomu je osvedčenou metódou vyhľadávač Google. Stačí zadať frázu, ktorá Vás zaujíma, napr. svadobný fotograf Východné Slovensko alebo konkrétnejšie svadobný fotograf Košice pre získanie desiatok potenciálnych ponúk. Preto ak vás po zadaní „košického svadobného fotografa“ zaujala konkrétna osoba, skúste ju pred nadviazaním priameho kontaktu trochu bližšie spoznať. Prezrite si portfólio na webovej stránke, prečítajte si tematické blogy o skúsenostiach z fotení a popremýšlajte, ako by bol podľa Vás ideálne zachytený svadobný deň. To všetko sú neoceniteľné znalosti, ktoré vám umožnia neskôr sa rozhodnúť o najatí správneho svadobného fotografa. A pamätajte, nedovoľte, aby cena bola vaším jediným určujúcim faktorom. Svadobné fotografie sú suvenírom, ktorý vám zostane na celý život.

Svadobná fotografia na lúke, fotograf na svadbu z mesta Košice

Ako dlho vopred si mám rezervovať svadobného fotografa a iných poskytovateľov služieb?

Plánujete svadbu v Košiciach? O rezerváciách treba začať myslieť väčšinou 2 roky pred svadbou. Obľúbené svadobné sály a svadobní fotografi majú kalendár vyplnený v predstihu. Každý fotograf má obmedzenú spracovateľskú kapacitu a ak je jedným z tých, ktorí sa zameriavajú na kvalitu svojich služieb, urobí ročne okolo 30 svadobných reportáží. Ak teda svadobné fotografie, ktoré vidíte na portfoliu spĺňajú vaše očakávania, neváhajte s oslovením. Svadobných služieb a atrakcií je na trhu veľa a nikdy neviete, s kým skončíte, ak vám ho neodporučia priatelia. Niekedy je to lotéria. Vzhľadom na to, že som zažil množstvo svadieb, viem Vám z vlastných skúseností odporúčiť tých, ktorí sa mi osobne páčili. Ak budete teda potrebovať poradiť a pomôcť, neváhajte sa na mňa obrátiť.

Môj instagram

Môj facebook